Letní příměstské tábory v Příbrami

Pro Vaše děti máme připravené oblíbené letní příměstské tábory v kvalitním zázemí Eduarts. Náplň táborů je opět velice pestrá, děti si vyzkouší gymnastiku, atletiku, sportovní hry, tvořivé činnosti a zahrají si spoustu venkovních her se svými novými kamarády.

Léto plné výletů, aktivit , tvoření a zábavy. To jsou EDUARTÍČCI. Pro děti od 4 let máme připravený bohatý program, který děti využijí naplno.

Aktivity si pro Vás připravily naše lektorky Tereza a Bára. Děti se také mohou těšit na hromadný výlet a společné aktivity a hry v okolí.

Mají vaše děti rády pohyb a chtějí se naučit něco nového?

Pak je náš tábor SPORŤÁČEK ideální volbou. Každý den se s dětmi pořádně rozhýbeme při tanci a samozřejmě nebudou chybět ani míčové hry a sportovní aktivity venku. 

S dětmi vyrazíme na výlety a budeme poznávat krásu okolních lesů. Děti se seznámí se základy zdravovědy, zálesáctví a HLAVNĚ si užíjí spoustu zábavy, při které vzniknou nová přátelství.

Naše moto: HRÁT SI, SMÁT SE, HÝBAT SE, …. 😊

Léto s angličtinou Helen Doron

Baví Vás angličtina a chcete opět zažít dobrodružství? Hlavním tématem příměstkých táborů Helen Doron English je TIME MACHINE. Pojďme společně cestovat v čase a zjistit jaké to je! Máme posledních pár volných míst! 

Na táboře zažijete dobrodružství, zlepšíte si angličtinu a najdete nové přátele.